KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7884276

nr 788 4276

Etsning

Lasse Lindqvist, "Klara", -signerad 1966, motivets mått: 25x32

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 18:34:42

29/10 18:29:38 1      Vinnande bud